Dilego.pl

Wypoczynek w ogrodzie

12.06.2019

0

Wypoczynek w ogrodzie

Sprawdź, czy jesteś gotowy na nowy sezon.

Kiedy robi się trochę ciepło, spędzamy dużo wolnego czasu w ogrodzie. Jeśli nadal masz pracę w ogrodzie, spróbuj tego lata inaczej. Barbecue, pikniki, gry z dziećmi, a nawet wylegiwanie się będą przyjemniejsze, gdy wyposażysz swoją prywatną zieloną oazę we wszystko, czego potrzebujesz.

Nie zapominajmy również o naszych pupilach w te gorące dni.

Basen do składania dla psów - 100 cm 

Sezon na grilla jest tutaj
Przed grillowaniem lub picnicking z przyjaciółmi, powinniśmy skosić trawę, odkurzyć meble ogrodowe i sprawdzić grill. Nie zapomnij o ochronie przeciwsłonecznej. Jeśli parasol ogrodowy nie działa, pamiętaj, aby nie oszczędzać na nowym. Dużo większy komfort zapewnia namiot ogrodowy, który ochroni gości przed wiatrem, słońcem, a nawet deszczem i zapewni odpowiednie schronienie. Możesz ozdobić go kolorowym oświetleniem imprezowym, które nadaje się do użytku w domu i ogrodzie.

Pawilon automatyczny ogrodowy 3x3m beżowy 

 

Letnie zabawy w ogrodzie
Zadbaj o swoich gości i baw się dobrze. Na przykład organizowanie turnieju rzutek lub petanque, bardziej wymagający sportowcy mogą grać w tenisa stołowego, piłkarzyki lub piłkę nożną. Trzymaj pod ręką składaną bramkę piłkarską, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie, nawet na wakacje nad morze.

Piłkarzyki stół piłkarski BELFAST 121 x 101 x 79 cm jasne drewo idealna zabawa dla całej rodziny

Dzieci bawią się najlepiej w ogrodzie. Będą podekscytowani trampoliną lub domkiem ogrodowym. Zrób dla nich piaskownicę z drewnianych desek. Dużo zabawy zapewni mini siłownia, zjeżdżalnie, huśtawki i inne atrakcje.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...