Uwaga: Drodzy Klienci. Nasza Infolinia ma urlop ( w dniach 25/9-1/10 ) ale reszta naszego TEAM-u pracuje na pełnych obrotach dla Państwa. Dlatego prosimy o wysyłanie ewentualnych pytań przez email na nasze ogólne info-centrum. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na przesłane przez Państwa pytania. Przepraszamy za utrudnienia. Życzymy udanych zakupów
×
Dilego.cz

Wakacje nad wodą - gdzie najlepiej pływać?

23.06.2021

8

Wakacje nad wodą - gdzie najlepiej pływać?

Jeżeli nie przyciągają Cię korki lub zatłoczone Polskie plaże, ale chcesz spędzić wakacje nad wodą? Przekonamy Cię, że u naszych sąsiadów, w Czechach możesz dobrze się kąpać i spędzić niezapomniane wakacje.

Największy zbiornik wodny, znany również jako Morze Czeskie, zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Jego główną zaletą jest piękna okolica, która jest idealna na wycieczki rowerowe, łyżworolki i spacery. Lipno jest również popularnym miejscem dla miłośników żeglarstwa, windsurfingu i wędkarstwa. Nasza rada: oprócz plaż trzaskających w szwach, spróbuj w tym roku odkryć mniejsze plaże i zakamarki na prawym brzegu zapory. Między zaporą a Přední Výton.

Zachodnioczeski zbiornik Hracholusky szczyci się także pięknymi krajobrazami, stosunkowo czystą wodą i piaszczystymi plażami. Dzieci będą zachwycone licznymi atrakcjami wodnymi i z przejażdżki parowcem, dorośli mogą spróbować jazdy na nartach wodnych lub nurkowania, dla których istnieją doskonałe warunki. Kiedy znudzi Cię zabawa w wodzie, wybierz się na wycieczkę do pobliskich zamków i innych atrakcji.

Przyjemność
Na drugim końcu Czech, u podnóża Karkonoszy i Gór Orlickich. Połączenie gór i wody zapewni Ci naprawdę aktywny wypoczynek, podczas którego na pewno nie będziesz się nudzić.

Zapora Vranovska - to lasy, zamki, pałace i romantyczne rzeki. Słusznie zalicza się do Czeskich najpopularniejszych terenów rekreacyjnych, oferując szeroki wachlarz zajęć sportowych i kulturalnych, dużą liczbę przyjemnych ścieżek rowerowych i wspaniałe warunki żeglarskie. Krótko mówiąc, idealne miejsce na najlepsze wakacje.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko na relaksujące lato nad wodą.


Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (8)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
mayonse 06.07.2021

tadapox tadalafil dapoxetine

Boipulp 03.07.2021

coupons for cialis 20 mg

Boipulp 03.07.2021

kamagra australia mastrcard

Boipulp 02.07.2021

levitra 10mg

Boipulp 30.06.2021

finpecia usa

Boipulp 30.06.2021

tamoxifen

Boipulp 29.06.2021

kamagra dosis sildenafil 100 mg

gelinudge 28.06.2021

levitra a precios baratos

Wczytywanie