Dilego.pl

W świat z zwierzaczkiem

20.06.2019

0

W świat z zwierzaczkiem

Na zewnątrz jest gorąco, a pogoda jest dobra na spacery, wycieczki i wakacje.
Gdziekolwiek pójdziesz ze swoim zwierzakiem, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest nie zapominanie o ochronie, gdy sezon kleszczowy jest w pełnym rozkwicie. Odstraszacz ultradźwiękowy, który wygląda jak wisior i można go przypiąć do kołnierza, jest idealnym rozwiązaniem do psów i kotów przeciw kleszczami i pchłami. Jest ekologiczny i bez skutków ubocznych. TickLess Pet Ultrasonic Repellent jest nietoksyczny i nie ma żadnych substancji chemicznych lub zapachów.Działa na zasadzie transmisji impulsów ultradźwiękowych, które są nieszkodliwe i niedostrzegalne dla ludzi i zwierząt. Nadaje się również dla zwierząt osłabionych przez choroby, szczenięta i kocięta, starsze zwierzęta lub dla ciężarnych suczek.

W drodze

Skrzynia transportowa dla zwierząt RATTAN - Vintage - firma CURVER

Czy wszędzie zabierasz ze sobą psa na drogę, ale czy denerwuje cię ciągłe odkurzanie samochodu? Pomoże Ci w tym wysokiej jakości pokrycie siedzenia, które jest wodoodporne. Jest wystarczająco szerokie, aby utrzymać fotele samochodowe w czystości, bez włosów i brudu, oraz aby chronić je przed zadrapaniami.

Na taką podróż dla małych psów i kotów z pewnością docenisz skrzynkę. Skrzynka dla zwierząt w rattanowym designie jest nie tylko praktyczna, ale także stylowa. Pokrywa skrzyni, z otworem na górze, zapewnia zwierzęciu stały dopływ światła i powietrza, umożliwiając bezproblemowe karmienie i głaskanie zwierząt. Skrzynka ma wygodny futerał, a jej spód jest wolny od dziur, co zapobiega wydostawaniu się brudu.

Gdy gorąco

Basen do składania dla psów - 100 cm

W gorące letnie dni temperatura wzrasta do zawrotnych wysokości i w tym czasie nasi futrzani przyjaciele często cierpią z powodu przegrzania. Basen składany, przeznaczony dla psów, pomoże Ci. Basen ma wzmocnione dno antypoślizgowe.

Szukasz łóżek dla swoich zwierząt? Mamy i tutaj wiele opcji do wyboru.


Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...