Dilego.pl

Świąteczne lampki we listopadzie? Czemu nie?

09.11.2020

0

Świąteczne lampki we listopadzie? Czemu nie?

Święta Bożego Narodzenia zaczynają się każdego roku wcześniej i możesz przerazić się momentem, gdy czekoladowy Święty Mikołaj będzie Cię straszył na sklepowych półkach. Jest jednak produkt bożonarodzeniowy, który warto kupić już teraz, a są nim lampki choinkowe. Czemu? Już teraz lampki choinkowe mogą ozdobić Twoje mieszkanie lub ogród. Nie wierzysz

Świąteczne lampki - sople, zimna biel, 8 funkcji

Ozdoby choinkowe można wykorzystać również jesienią

Jeśli chcesz używać lampek choinkowych nie tylko w święta, ale przez cały rok, pamiętaj o tym przy ich zakupie. Świecące sople nie nadają się do letnich lub jesiennych ogrodów, podobnie jak renifery z saniami. A jeśli w październiku powiesisz Świętego Mikołaja w oknie, Twoi sąsiedzi prawdopodobnie będą stukali się w czoło. Dlatego wybierz uniwersalne łańcuchy świetlne w kolorze ciepłej bieli, zimnej bieli lub w wariantach kolorystycznych, lekki deszcz lub zasłony.

Gdzie umieścić dekoracje świetlne

Dni powoli stają się coraz krótsze, więc najwyższa pora na oświetlenie balkonu, tarasu czy okien domu ładną, świetlną dekoracją. Możesz umieścić krótsze i dłuższe łańcuchy w strojonych jesienią pudełkach z wrzosem lub drucianą siatką, owinąć nimi jesienny wieniec na drzwiach lub włożyć je do słoika, aby zrobić oryginalny świecznik. Nie bój się używać kolorowego oświetlenia, a także diod LED w kształcie gwiazd czy drzew. Należy tylko upewnić się, że lampki choinkowe używane na zewnątrz mają stopień ochrony min. IP 44.

Świąteczna akrylowa piramida 90 cm - ciepła biel,do kontaktu

Uniwersalne oświetlenie dekoracyjne

Jeśli szukasz lampek, które przy odrobinie wyobraźni możesz używać przez cały rok, na pewno wybierzesz z naszej oferty. Duże możliwości zastosowania mają szydełkowane kulki świetlne, świecące metalowe serduszka, kable LED czy lekkie drzewka kwiatowe, które mogą stać się designerskim dodatkiem do każdego mieszkania. Delikatne kwiaty lśnią bardzo przyjemnym światłem, które nawet w dni powszednie wyczarowuje świąteczną atmosferę.

Kup lampki choinkowe ze znaczną zniżką i rozświetl swój dom jesienią!

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...