0

Koszyk

0 zł

Państwa kosz jest pusty

+48 881 713 281

(8:00 - 22:00)

Sprzęt na ryby dla wymagających i mniej wymagających wędkarzy

08.09.2020

0

Sprzęt na ryby dla wymagających i mniej wymagających wędkarzy

Łowisz ryby dla spokoju i odpoczynku od obowiązków, czy chcesz zapewnić swojej rodzinie pyszny obiad? Łowisz na feeder lub lubisz łowić na muchę? W każdym razie nie możesz obejść się bez odpowiedniego sprzętu.

Kapelusz z moskitierą

Czy ze łzą w oku pamiętasz swoje początki wędkarstwa, kiedy kilka rzeczy nad rzeką zadowalało Cię i pragniesz powrócić do wędkarskiego minimalizmu? Dawno minęły czasy, kiedy łowiłeś tylko z żyłką i pudełkiem dżdżownic, ale nadal możesz spróbować zredukować swój sprzęt do dwóch wędek, haczyków, ołówka, przynęty i pozwolenia. Taki sprzęt bez problemu można przenosić w plecaku lub na rowerze i jest to bardzo praktyczne, zwłaszcza jeśli chce się go spontanicznie złapać zaraz po pracy, bez noszenia wielu toreb, które ledwo mieszczą się w samochodzie. Idealny zwłaszcza dla miłośników wędkarstwa muchowego.

Namiot rodzinny BROTHER ST14 dla 4 osób

Klasa średnia
Kilka wędek, torba z jedzeniem i przynętami do różnych wariantów wędkarstwa, podbierak, walizka z błyskotkami i lekkie krzesło wędkarskie, parasol, zapasowe ubranie, jedzenie na cały dzień, termos z kawą ... do zwykłego sprzętu dziś rybak potrzebuje mniejszego zapasu . Jeszcze więcej rzeczy potrzebuje wędkarz łowiący karpie. Praktyczny składany wózek nadaje się do przenoszenia sprzętu z samochodu na miejsce wędkowania


Wariant Deluxe
Czy naprawdę chcesz łowić ryby, czy wybierasz się na tygodniowe wakacje na ryby? Następnie musisz spakować trochę więcej, aby uniknąć dyskomfortu przy wodzie. Podstawą Twojego sprzętu - oczywiście oprócz wędek, kołowrotków, podbieraków i przynęty - powinien być wygodny fotel wędkarski. Z podłokietnikami, wygodnym oparciem, z uchwytem na napoje, najlepiej składane. Z takiego krzesła możesz korzystać nie tylko podczas wędkowania, ale także na kempingu

Na całodniowy połów możesz użyć parasola na złą pogodę, ale jeśli złapiesz go w nocy, nie możesz obejść się bez bardziej wyszukanego schronienia, takiego jak namiot z moskitierą i wysokiej jakości śpiwór. Okulary polaryzacyjne z ochroną UV, których filtr usuwa niepożądane odbicia, sprawdzą się również podczas całodziennego łowienia. Możesz łatwo odkryć, co dzieje się pod powierzchnią.

Zostało tylo wedkowanie - Machaj wędką, ryby będą!

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie