Dilego.pl

Przedłuż lato w ogrodzie

05.08.2019

0

Przedłuż lato w ogrodzie

Lato jest w pełnym rozkwicie, a jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu lub przynajmniej przestronnego tarasu, na pewno w tym roku miałeś wiele grillów. Dzisiaj nie skoncentrujemy się na tym, w co wyposażyć się w popołudniowe przyjęcie przy grillu, ale raczej jak przygotować się na letnie wieczory.

Ukryj się pod namiotem
Kiedy wieczorem siedzisz w ogrodzie, prawdopodobnie nie będziesz już w myślał o ochronie przed słońcem. Niemniej jednak, możesz użyć namiotu ogrodowego, aby chronić wszystkich swoich gości przed wiatrem i nieoczekiwanym deszczem. Owady moga również wypędzić cię i gości z ogrodu. Owady stają się bardziej aktywny o zmierzchu. Kup praktyczną moskitierę, która nie pozwoli komarom zrujnować dobrej imprezy i twojego samopoczucia.

NAMIOT OGRODOWY, PARTY, NOŻYCOWY 3X3M +2 ŚCIANY - KOLOR ZIELONY

Przeciw owadom polecamy eleganckie repelenty i pułapki, które na stole ogrodowym nie sprawią niepokojącego wrażenia. Pozbądź się owadów bez bałaganu, a nawet bez chemii. Niektóre z naszych repelerów pokrywają do 100 m2.

Rozświetl swój ogród
Aby relaksujący wieczór w ogrodzie był udany czekają dwie rzeczy do zrobienia: światło i ciepło. Można użyć nasze oświetlenie ogrodowe, które oprócz wspaniałego oświetlenia ogrodu wprowadzi również i magię. Możesz wybrać oświetlenie imprezowe w ciepłym białym kolorze, zimnym białym lub kolorowym lub energooszczędnym oświetleniu słonecznym w postaci lampionów, ważek lub kolibrów.

ŁAŃCUCH LAMP OGRODOWYCH SOLARNY GARTH - LATARNIE 24 DIOD LED

 

Nasza rada: oprócz podjazdu z kulkami słonecznymi, latarniami lub reflektorami może również także przyciągnąć wzrok basen lub fontanna ogrodowa z oświetleniem. Połączenie światła i wody działa magicznie, wprowadzając magię do ogrodu.

Rozgrzej się
Czy jest zimno w ogrodzie wieczorem? Poza ogniem i ciepłymi kocami do rozgrzania się, można skorzystać z grzejnika ogrodowego - dokładnie tego, co podziwiasz i w ogrodach restauracji. Lub wybierz coś innego do ogrzania się.

KOMINEK STROMBOLI - 45 CM

Nawet w środku lata warto kupić nowe meble ogrodowe. Oglądaj nasze wspaniałe rabaty akcji i zafunduj sobie wszystko, czego potrzebujesz w swoim ogrodzie.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...