Dilego.pl

Nasze najlepsze pawilony ogrodowe

28.05.2019

0

Nasze najlepsze pawilony ogrodowe

Jeśli masz ogród lub kawałek ziemi, na którym chcesz zorganizować dużą imprezę plenerową lub przyjemne spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, nawet przy grillu, na pewno bedziesz potrzebować namiotu ogrodowego, który ochroni Ciebie i Twoich gości przed palącym letnim słońcem , niespodziewanymi opadami deszczu i innymi wahaniami pogody.

W naszym sklepie internetowym przeznaczyliśmy jedną kategorię na namioty ogrodowe. Posiadamy namioty ogrodowe wszystkich typów i rozmiarów.Oprócz klasycznych namiotów oferujemy również nietypowe namioty, altanki ogrodowe oraz namioty o konstrukcji nożycowej, których zaletą jest bardzo łatwy montaż i późniejszy demontaż.

Od małych namiotów, np. takich jak namiot ogrodowy z dwiema ścianami i rozmiarem 3 x 3 m, wykonanych z wysokiej jakości brezentu PE 110 g / m2, który nadaje się do mniejszych uroczystości lub który pozwoli po prostu odpocząć pod nim. Będziemy chronieni np. przed słońcem.

Mamy duże namioty - imprezowe, np. biały namiot o wielkości małego domu rodzinnego, który z szacownymi 6 x 4 metrami i wymiennymi ścianami nadaje się na wesela i inne wspaniałe uroczystości i przyjęcia. Ten namiot jest również wykonany z wodoodpornej plandeki PE o gramaturze 240 g / m2 i ścianie bocznej 200 g / m2.

Wszystkie namioty ogrodowe są wykonane z solidnych materiałów, konstrukcje są wykonane z prętów stalowych lub aluminiowych, a także użyty material scian i dachu są bardzo trwałe. Namiot ogrodowy sprawi, że będziesz szczęśliwy przez wiele lat, ale jeśli zdarzy się rozdarcie, namiot pozostanie częściowo uszkodzony, z pewnością nie będziesz musiał rozpaczać ani kupować nowego. U nas mamy mozliwość dokupic brakujące lub zniszczone ściany i dachy. Nasze akcesoria pomoga w utrzymaniu namiotu na chodzie.

Odwiedź dziś kategorię Namioty ogrodowe i wybierz własny styl .

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...