0

Koszyk

0 PLN

Państwa kosz jest pusty

Zapraszamy do przeglądnięcia oferta promocyjna.

Logowanie

+48 881 713 281

(8:00 - 22:00)

Nasze krzesła

11.04.2019

1

Nasze krzesła

Jeśli chodzi o wysokiej jakości krzesła ogrodowe, oczekujemy gustownego designu, który dobrze pasuje do naszego ogrodu, a przede wszystkim maksymalnego komfortu i trwałości oraz łatwości konserwacji użytych materiałów. Posiadane przez nas leżaki spełniają te wymagania. A jaki rodzaj krzesła ogrodowego możesz wybrać?

Jeśli wolisz klasyczny styl, to klasyczne drewniane krzesło WELLINGTON to właściwy wybór. Krzesło jest składane i bardzo kompaktowe po złożeniu, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem i podróżnikiem. Świetnie nadaje się również na relaks przy basenie. Jakościowe krzesło z regulowanym oparciem z drewna brzozy. THERMOWOOD - drewno modyfikowane termicznie. W wyniku poddania termicznej obróbce drewna nabiera ono charakterystycznego, ciemnobrązowego odcienia, podobnego do niektórych gatunków drewna egzotycznego.

Miłośników klasyki zachwyci również krzesło ogrodowy z tworzywa sztucznego Santorini proponuje wygodny relaks między innymi swymi dostatecznie szerokimi podłokietnikami. Krzesło jest lekkie a zarazem bardzo stabilne. Krzesło jest odporne na niedogodne wyrunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Znajduje także swoje miejsce na plażach i basenach.

Leżak ogrodowy z czarną tkaniną DELUXE zadowoli tych, którzy lubią nowoczesny design. Krzesło jest składane, a dzięki zastosowanym materiałom jest niezwykle lekke, jego waga wynosi zaledwie 4 kilogramów. Użyty materiał zapewnia optymalną wentylację siedziska i powierzchni oparcia.

A dla naprawdę wymagających mamy coś naprawdę wyjątkowego w naszej ofercie - luksusowe krzesło ogrodowe AUSTIN. Najnowszy trend w modzie nie tylko w dziedzinie mebli ogrodowych, ale także mebli do wnętrz to meble wykonane z rattanu. Chociaż sztuczny rattan przypomina naturalne, jest znacznie bardziej trwały. Ogólnie jest bardziej elastyczny i mniej podatny na uszkodzenia. Nie musisz niczego składać ani montować - meble są gotowe do natychmiastowego użycia. Krzesło jest odporne na promieniowanie UV od + 50 ° C do -10 ° C, ma aluminiowy szkielet i półokrągły rattan o średnicy 6,5 mm. Posiada wygodną poduszkę!

Zapraszamy do naszej kategorii krzesła.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (1)

Proszę wprowadzić imię

Państwa Imię

Proszę wprowadzić email

Państwa email

Proszę wprowadzić opis

CaseyAleri před 2 týdny

Определение перспективы судебных тяжб Юрист по семейным делам Днепропетровск