0

Koszyk

0 zł

Państwa kosz jest pusty

Zapraszamy do przeglądnięcia oferta promocyjna.

Logowanie

+48 881 713 281

(8:00 - 22:00)

Nasze krzesła

11.04.2019

1

Nasze krzesła

Jeśli chodzi o wysokiej jakości krzesła ogrodowe, oczekujemy gustownego designu, który dobrze pasuje do naszego ogrodu, a przede wszystkim maksymalnego komfortu i trwałości oraz łatwości konserwacji użytych materiałów. Posiadane przez nas leżaki spełniają te wymagania. A jaki rodzaj krzesła ogrodowego możesz wybrać?

Jeśli wolisz klasyczny styl, to klasyczne drewniane krzesło WELLINGTON to właściwy wybór. Krzesło jest składane i bardzo kompaktowe po złożeniu, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem i podróżnikiem. Świetnie nadaje się również na relaks przy basenie. Jakościowe krzesło z regulowanym oparciem z drewna brzozy. THERMOWOOD - drewno modyfikowane termicznie. W wyniku poddania termicznej obróbce drewna nabiera ono charakterystycznego, ciemnobrązowego odcienia, podobnego do niektórych gatunków drewna egzotycznego.

Miłośników klasyki zachwyci również krzesło ogrodowy z tworzywa sztucznego Santorini proponuje wygodny relaks między innymi swymi dostatecznie szerokimi podłokietnikami. Krzesło jest lekkie a zarazem bardzo stabilne. Krzesło jest odporne na niedogodne wyrunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Znajduje także swoje miejsce na plażach i basenach.

Leżak ogrodowy z czarną tkaniną DELUXE zadowoli tych, którzy lubią nowoczesny design. Krzesło jest składane, a dzięki zastosowanym materiałom jest niezwykle lekke, jego waga wynosi zaledwie 4 kilogramów. Użyty materiał zapewnia optymalną wentylację siedziska i powierzchni oparcia.

A dla naprawdę wymagających mamy coś naprawdę wyjątkowego w naszej ofercie - luksusowe krzesło ogrodowe AUSTIN. Najnowszy trend w modzie nie tylko w dziedzinie mebli ogrodowych, ale także mebli do wnętrz to meble wykonane z rattanu. Chociaż sztuczny rattan przypomina naturalne, jest znacznie bardziej trwały. Ogólnie jest bardziej elastyczny i mniej podatny na uszkodzenia. Nie musisz niczego składać ani montować - meble są gotowe do natychmiastowego użycia. Krzesło jest odporne na promieniowanie UV od + 50 ° C do -10 ° C, ma aluminiowy szkielet i półokrągły rattan o średnicy 6,5 mm. Posiada wygodną poduszkę!

Zapraszamy do naszej kategorii krzesła.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (1)

Proszę wprowadzić imię

Państwa Imię

Proszę wprowadzić email

Państwa email

Proszę wprowadzić opis

CaseyAleri 12.04.2019

Определение перспективы судебных тяжб Юрист по семейным делам Днепропетровск