0

Koszyk

0 zł

Państwa kosz jest pusty

+48 881 713 281

(8:00 - 22:00)

Nasze huśtawki

18.04.2019

0

Nasze huśtawki

Chcesz cieszyć się doskonałym relaksem w swoim ogrodzie? Czy tęsknisz za chwilą ciszy i spokoju, kiedy rzucasz codzienne zmartwienia za głowę i po prostu musisz przeczytać ulubioną książkę? Nie przegap naszej oferty huśtawek ogrodowych.

Możesz znaleźć u nas w doskonałej cenie klasyczny hamak.  Taki solidny hamak podróżny wytrzymały, super wygodny! Nie ma nic lepszego niż relaks na łonie natury i delikatne kołysanie się w miękkim hamaku! Wystarczy przywiązać dwa końce hamaka do drzew lub solidnych słupków i cieszyć się komfortem.Hamak wykonany jest z wytrzymałego materiału (mocna bawełna z domieszką poliestru) i gęsto tkanych sznurów. Materiał można prać ręcznie.Zajmuje bardzo mało miejsca i można go zabrać ze sobą wszędzie.


Jeśli wolisz siedzieć na huśtawce, z pewnością docenisz huśtawkę metalową ,huśtawka dla 3 osób z drewnianym siedziskiem. Solidna, solidna konstrukcja! Rama z antracytowej farby malowanej proszkowo poliestrowo-epoksydową. Baldachim jest wykonany z poliestru, ma specjalne tunele dostosowane do konstrukcji dachu huśtawki. Drewno jest traktowane lakierem.


A dla wymagających mamy w naszej ofercie dużą hollywoodzką huśtawkę/kanapę ogrodową z solidną metalową konstrukcją. Wygodny leżak ze zintegrowanym dachem i poduszką zapewni ci spokojny relaks w ogrodzie, na tarasie lub przy basenie. Powierzchnia leżaka pokryta jest tkaniną, która jest łatwa w utrzymaniu, solidna i odporna na rozdarcia. Dzięki stalowym rurom i wzmocnionym nogom leżak jest wyjątkowo stabilny i stabilny. Kanapa może być łatwo przenoszona za pomocą dwóch kółek. Dach można elastycznie dopasować do własnych życzeń.

Odwiedź kategorię huśtawki już dziś, wybierz swoją i pozwól sobie i swoim bliskim z przyjemnością kołysania się i doskonałego relaksu. To jest tego warte.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Proszę wprowadzić imię

Państwa Imię

Proszę wprowadzić email

Państwa email

Proszę wprowadzić opis

Wczytywanie