Uwaga: Drodzy Klienci. Nasza Infolinia ma urlop ( w dniach 25/9-1/10 ) ale reszta naszego TEAM-u pracuje na pełnych obrotach dla Państwa. Dlatego prosimy o wysyłanie ewentualnych pytań przez email na nasze ogólne info-centrum. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na przesłane przez Państwa pytania. Przepraszamy za utrudnienia. Życzymy udanych zakupów
×
Dilego.cz

Jaka zabawa podczas tego lata

14.07.2021

2

Jaka zabawa podczas tego lata

Lato w końcu dla nas zaczyna się, temperatury sugerują, a nie możesz się doczekać wakacji lub po prostu popołudnia nad wodą? Kochasz lato i lubisz spędzać je nad wodą? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak cieszyć się pełnym zabawy latem.

Czy słyszałeś o letnim hicie Paddleboard?

Wyobraź sobie surfowanie w spokojnych wodach pobliskiej rzeki, jeziora, a nawet morza. Czy muszę powiedzieć więcej? Paddleboard zachwyci każdego, a Ty będziesz się z nim świetnie bawić, a dodatkowo wzmocnisz centrum swojego ciała i zafundujesz sobie trening cardio.

Zabawa nie tylko dla dzieci

Jeśli nie jesteś entuzjastą sportu i wolisz większe bezpieczeństwo i wygodę, to ponton jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Napompuj łódkę, zabierz dzieci i wybierz się na fajny rejs nad jezioro. Podczas żeglugi nie zapomnij o bezpieczeństwie dzieci.

Czas się uspokoić

W przypadku wody, oprócz zabawy, nie zapomnij o regularnym piciu i chłodzeniu. Dzięki lodówce będziesz miał nie tylko zimne napoje, ale także świeże i schłodzone jedzenie. Ponadto stanie się również nieocenionym gadżetem na biwaki, grille i pikniki. Możesz uchronić się przed poparzeniem słonecznym w cieniu wiaty plażowej - namioty typu pop-up. Jej wymiary 200 x 120 x 120 cm są absolutnie idealne dla rodziny z dzieckiem lub dwóch osób. Dzięki pomysłowej konstrukcji kopuły wiatę plażową można błyskawicznie zmontować i zdemontować, a jej zaokrąglony kształt jest szczególnie odporny na wiatr.

Nie zapomnij o swoich czworonożnych, włochatych przyjaciołach

Czy wiesz, że możesz również zabrać swojego czworonożnego przyjaciela na deskę wiosłową? Na pewno nie musisz zostawiać go w domu, ale nie zapominaj, że nasze zwierzaki latem przegrzewają się bardziej niż ludzie, więc jeśli zabierasz je do wody, powinna być tam podkładka chłodząca i bidon z miską . Ta butelka dla psów pozwoli nie tylko przenosić prawie 600 ml czystej wody, ale jest również praktyczna dzięki wbudowanej misce, z której psy będą pić lepiej niż z dłoni. Jeśli butelka nie jest potrzebna, można ją przypiąć do smyczy psa za pomocą haczyka lub np. przymocować do plecaka.

W ogrodzie na pewno ucieszysz swojego psa rozkładanym basenem dla psów.

BASEN DO SKŁADANIA DLA PSÓW - 100 CM

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (2)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
gelinudge 23.07.2021

generic cialis for sale

Boipulp 22.07.2021

cialis without prescription

Wczytywanie