0

Koszyk

0 zł

Państwa kosz jest pusty

+48 881 713 281

(8:00 - 22:00)

Jak się chłodzić latem

15.07.2019

0

Jak się chłodzić latem

Zaczęło się lato i nadeszła fala upałów. Po prostu zastanawiasz się, gdzie się schować przed upałem i jak ostygnąć.
Z pewnością najlepszą opcją jest basen i parasol, ale jeśli nie ma opcji, mamy dla Ciebie kilka dodatkowych wskazówek.

Chłodzący ręcznik pomoże Ci pokonać tropikalne upały, ale z pewnością docenisz je nawet w sporcie. Doskonale ssie pot. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału PVA, który pochłania wodę i pozostaje chłodny do 2 godzin. Wystarczy zwilżyć ręcznik i będzie on natychmiast aktywny do praktycznego zastosowania.

Żelowa poduszka chłodząca

Czy jesteś gorący w nocy i nie możesz spać, czy musisz jakoś się ochłodzić? Możesz cieszyć się spokojnym snem z chłodną poduszką. Ma uniwersalne zastosowanie, najczęściej używane jako klasyczna poduszka, ale może również służyć jako podkładka na plecy lub stopę. Poduszka chłodząca pochłania ciepło ciała i zapewnia ulgę. Jest łatwy w użyciu, wystarczy wlać do niego wodę, ostudzić w lodówce, a następnie jest gotowy do użycia.

Podstawą jest schemat picia

Nic nie jest przyjemniejsze niż zimny napój w podróży. Dlatego w domu nie wolno zapomnieć o przezroczystej chłodziarce do butelek, która zapewni chłód podczas podróży. Jest praktyczny i elegancki na każdą okazję, nawet jeśli wybierasz się w gorący dzień, aby odwiedzić znajomych.

Fajne i wciąż oryginalne
Zamiast lodu możesz użyć lodowych kamieni, które naprawdę wyglądają oryginalnie w napoju. Twój napój ostygnie, ale nie pogorszy się, pozostanie nienaruszony. Kamienie możesz go użyć po za kazdym razem.

Jeśli lubisz luksus i styl, z pewnością docenisz specjalny okrągły szklany Bulbus z podwójną ścianą, który oczaruje Cię swoim wyglądem. Jego ściana jest zrobiona z podwójnego szkła, dzięki któremu napój pozostanie zimny przez długie minuty lub wręcz przeciwnie.

Nawet na imprezie

Lato kusi, by świętować i bawić się w ogrodzie i nie ma nigdy zawielkiego napoju.
Brilliant to wieża do napojów w rozmiarze XXL o łącznej pojemności 4 litrów i zintegrowanym chłodzeniu, ponadto produkt ten utrzymuje chłód. Wystarczy napełnić kolumnę chłodzącą kostkami lodu w celu długiego chłodzenia napojów.

4-litrowa wieża piwna z kranem

Czy chcesz po prostu wypić piwo i chcesz, żeby było zimne zanim zaczniesz go nalewać? Chłodzący kij z kapslem zapewni zimne piwo przez bardzo długi czas. Po prostu włóż patyczki przez 30 - 45 minut do zamrażarki a następnie je użyj.

A jeśli jest chwilka na shoota, nadal mamy dla Ciebie świetną wskazówkę, aby zachować je idealnie schłodzone. Umieść chłodzące shooty w zamrażarce na godzinę, do góry nogami. Mieszanina chłodziwa zamarza w ścianach. Napój, który wlejesz do kileliszków, będzie idealnie schłodzony.

Lodówki do ogrodu, znajdziesz Cube Cradle Garden Fridge, która zawsze będzie pod ręką i doskonale pasuje do każdego zestawu mebli ogrodowych. Cube ma elegancki wygląd i świetnie wygląda w rattanie i jest łatwy w utrzymaniu.

Miłego lata!

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Proszę wprowadzić imię

Państwa Imię

Proszę wprowadzić email

Państwa email

Proszę wprowadzić opis

Wczytywanie