Dilego.cz

Graj w rzutki w domu!

26.03.2021

2

Graj w rzutki w domu!

Żałujesz, że nie możesz teraz grać w bilard, piłkarzyki lub rzutki w swoim ulubionym pokoju gier? Skonfiguruj domowy pokój gier i graj z rodziną. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, rzutki są dla Ciebie idealnym wyborem.

ELEKTRONICZNA TARCZA DO RZUTEK DLA 16 GRACZY + 12 RZUTEK

Po co grać w rzutki w domu?

O ile stół bilardowy czy piłkarzyki zajmuje dużo miejsca, o tyle do gry w rzutki wystarczy tarcza na ścianie i przestrzeń 3 x 1,5 m, która nie musi być cały czas pusta. Przed grą wystarczy przesunąć meble, zaznaczyć linię rzutu w odległości 2,37 m od celu i chwycić za rzutki.

Kluczowe jest również prawidłowe umieszczenie tarczy, którą należy odpowiednio przymocować do ściany. Jego środek musi znajdować się 172,7 cm od podłogi. Część grająca tarczy podzielona jest na 20 sekcji z podwójnym środkiem. Środek lub byk ma wartość 50 punktów, pas wokół środka (lub zewnętrzny byk) ma wartość 25 punktów, w mniejszym pośrednim okręgu (bliżej celu) pola mają trzykrotną wartość, w większe koło pośrednie (na obwodzie celu), dwukrotność wartości punktów.

STRZAŁKI Z KOŃCÓWKĄ METALOWĄ

Jak prawidłowo trzymać i rzucać rzutkami

Nawet jeśli grasz tylko w domu, graj poprawnie. Trzymanie i rzucanie rzutkami jest szczególnie ważne w grze. Aby naprawdę cieszyć się grą, przytrzymaj strzałkę według własnego uznania. Przestrzegaj tylko kilku zasad:

1. Podczas rzutu czubek strzałki musi zawsze wskazywać lekko do góry.

2. Nie ściskaj strzałki zbyt konwulsyjnie. Profesjonaliści trzymają lotkę bardzo swobodnie (oczywiście, aby nie wypadła podczas rzucania).

3. Przytrzymaj strzałkę dowolną liczbą palców (min. 3, maks. Wszystkie pięć). Im więcej palców używasz, tym większą masz kontrolę nad strzałką, ale koordynacja palców jest trudniejsza, gdy puścisz strzałkę. Pod żadnym pozorem nie dotykaj rączki ani eskadry podczas rzucania. Nie ściskaj palców, które nie trzymają strzały, ale zamiast tego odciągnij je od pozostałych.

Tarcza Echowel DC100 z adapterem

Podczas rzucania nie ruszaj całym ciałem ani ramieniem. Cały ruch pochodzi tylko z Twojej ręki. Podczas rzucania łokcie lekko się unoszą i możesz lekko potrząsnąć nadgarstkami, aby poprawić przyspieszenie (potrząśnięcie nadgarstkami pogorszy kontrolę nad ścieżką strzały, więc wymaga odpowiedniego treningu). Musisz mieć oczy, strzałę i cel, w który chcesz trafić w lini. Nie rozpraszaj się niczym i skup się wyłącznie na celowaniu.

Trenuj regularnie z naszymi markowymi rzutkami i tarczami elektronicznymi.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (2)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Dagkn minulý měsíc

Новое видео крупных заносов выигрышей во время стрима. New video large drifts real jackpots during the stream.

goare minulý měsíc

Фабричные товары произведенные в Китае являются долговечными и качественными и пользуются большим спросом не только в России, но и в Европе. Планируя свой внешнеторговый бизнес с Китаем, обращайтесь в логистическую компанию "Азия-Трейдинг" и специалисты компании помогут Вам разместить производственный заказ и организовать доставку товара до дверей.

Wczytywanie