Dilego.pl

Eleganckie meble z drewna tekowego z oryginalną pieczęcią

03.05.2019

0

Eleganckie meble z drewna tekowego z oryginalną pieczęcią

Ogromny Teak, Teak lub Czech Teak - Wszystkie te nazwy należą do tropikalnego drzewa uprawianego w południowej i południowo-wschodniej Azji ze względu na swoje wysokiej jakości drewno. Twarde drewno tekowe (lub teakowe) również zyskało u nas dużą popularność.

Główne zalety mebli ogrodowych z drewna tekowego
Ze względu na swoje właściwości, drewno tekowe jest szczególnie odpowiednie do produktów mebli ogrodowych, podłóg, a także instrumentów muzycznych, np. w Indonezji jest to bardzo popularne drewno do produkcji bębna podobnego do afrykańskiego djembe. W przeciwieństwie do innych lasów nie atakuje pleśni, termitów ani innych szkodników. Jest bardzo twardy, trwały i elastyczny. Jest odporny na niekorzystne wpływy zewnętrzne, takie jak światło słoneczne, deszcz, a nawet mróz.

Ławka ogrodowa z litego drewna tekowego ,krzesła ogrodowe, stoły, ławki, fotele i całe zestawy z drewna tekowego wyglądają stabilnie, a jednocześnie bardzo luksusowo i elegancko. Sprawiają że każde posiedzenie na tarasie jest przyjemniejsze, grillowanie w ogrodzie łatwiejsze i letnie wieczory na balkonie kojące. Nie zapominamy kupić poduszek na drewniane meble ogrodowe które zapewnią maksymalny komfort.

Dbałość o meble z drewna tekowego
Bardzo trwały tek z czasem zmienia swój żółto-brązowy kolor na srebrny szary. Ten naturalny proces można odwrócić poprzez regularne powlekanie specjalnym olejem tekowym. Dlatego nie zapomnij zabezpieczyć mebli ogrodowych farbą, natryskiem lub wytrawianiem, stosując środki, które przedłużają jego oryginalny wygląd.

Wszystkie produkty z drewna tekowego znajdujące się w naszej ofercie posiadają SVLK - indonezyjski Legal Wood. Z naszych importowanych z Indonezji krzeseł, stołów i ławek z drewna tekowego masz 100% pewność, że drewno użyte do ich produkcji nie zostało ścięte nielegalnie. SVLK oznacza Sistem Verifikasi Legalitas Kayu lub system weryfikujący legalnie pozyskane drewna. Ten certyfikat musi identyfikować każdy produkt z drewna. Pochodzenie drewna jest stale kontrolowane przez Mutu Certification International, która wydaje pieczęć SVLK.


Podaruj sobie ogród z meblami z drewna tekowego.

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Państwa Imię
Proszę wprowadzić imię
Kontaktowy Email
Proszę wprowadzić email
Państwa sprawa
Proszę wprowadzić opis
Dane oznaczone * są obowiązkowe
Wczytywanie
Wczytuję...