0

Koszyk

0 PLN

Państwa kosz jest pusty

Zapraszamy do przeglądnięcia oferta promocyjna.

Logowanie

+48 691 093 083

(8:00 - 22:00)

Piłkarzyki

05.10.2016

0

Piłkarzyki

Piłkarzyki mogą ożywić niejedną imprezę

 Kibicujesz, albo wręcz jesteś członkiem piłkarskiego fun clubu?

To już nie musi być jedyna prawda! Piłkarzyki powoli, ale trafiają do naszych domów. Więc dajmy im szansę, a na pewno nie pożałujesz! Może więc warto teraz kupić piłkarzyki?

Piłkarzyki pokocha każdy

 Nawet największy domator lub gracz oderwany od komputera, może dostrzec uroki piłkarzyków.

Jeżeli pragniesz podnieść z krzesła swojego syna, który wiecznie siedzi na komputerze? Piłkarzyki stołowe to gra, która z pewnością zachwyci, ponieważ jest dynamiczna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co więcej, możesz na przykład, regularnie organizować turnieje wśród rodziny, kolegów czy sąsiadów?


Minimum wysiłku, maksimum zabawy
  Poszukujesz rozrywki dla
siebie, rodziny i znajomych?

Zdecydowanie piłkarzyki czasami zwane trambambula!

Dzięki nim możesz urozmaicić i rozruszać uroczystość rodziną albo stworzyć pretekst do odwiedzenia przez znajomych czy kolegów z pracy.

Zasady gry są proste, do szybkiego nauczenia, a sama gra dostępna i dla dzieci i dla seniorów.

W ofercie dostępne są piłkarzyki od wersji ekonomicznej do topowej, w zależności od możliwości i potrzeb można znaleźć produkt dla siebie. W szczególności należy pamiętać że piłkarzyki do miejsc publicznych, intensywnie używane, wymagają produktów z górnej półki, bardziej odpornych i prestiżowych.

Jeżeli posiadasz bar lub restaurację pamiętaj, że piłkarzyki mogą przyciągnąć Ci nowych klientów a sama gra po zainstalowaniu automatu na żetony/pieniądze może przynieść zarobek i szybki zwrot z inwestycji.

Piłkarzyki to również świetny prezent dla pracowników, rozładowuje emocje, poprawia komunikację i integrację w firmie. Dzięki 15 minutowej przerwie na grę pracownicy wrócą do swoich rutynowych obowiązków naładowani energią i entuzjazmem, a dodatkowa chwila zbawiennego ruchu niepodważalnie obniży zapadalność na coraz częstsze choroby od nieustannego siedzenia przy komputerze :)

Z powrotem do blogu

Komentarz do artykułu (0)

Proszę wprowadzić imię

Państwa Imię

Proszę wprowadzić email

Państwa email

Proszę wprowadzić opis